Wycieczki autobusowe po Warszawie - rozkład jazdy

  Przystanek   Godziny  
    1 2  3 4  5 6 8
 1 ZACHĘTA   09:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
 2 RATUSZ  09:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56  17:56
 3 TEATR WIELKI, OPERA  09:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59
 4 STARE MIASTO 10:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
 5 PLAC  KRASIŃSKICH 10:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
 6 HOTEL IBIS 10:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
 7 ANIELEWICZA/PAWIAK  10:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
 8 POMNIK BOHATERÓW GETTA 10:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
 9 UMSCHLAGPLATZ 10:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
 10 ARKADIA 10:31 12:31 13:13 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31
 11 CMENTARZ POWĄZKI WARSZAWSKIE 10:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
 12 CMENTARZ  ŻYDOWSKI 10:35 12:35 13:25 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
 13 MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO   10:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
 14 MUR GETTA 10:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
 15 HOTEL MARRIOTT/DWORZEC CENTRALNY 10:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49
 16 SYNAGOGA NOŻYKÓW 10:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52
 17 PAŁAC KULTURY/NOVOTEL 10:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57
 18 SEJM 11:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02
 19 PARK UJAZDOWSKI  11:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04
 20 ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE 11:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06
 21 MARSZAŁKOWSKA 11:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08
 22 PLAC KONSTYTUCJI 11:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11
 23 PLAC TRZECH KRZYŻY 11:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15
 24 MUZEUM NARODOWE 11:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17
 25 UNIWERSYTET WARSZAWSKI 11:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19
 26 ZAMEK KRÓLEWSKI / STARE MIASTO 11:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21
 27  ZACHĘTA / SOFITEL 11:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25

 


 

 Linia autobusowa działa przez cały rok, 7 dni w tygodniu.

 

   

 

Przystanek początkowy: ul. Królewska, przy parku Saskim, naprzeciwko galerii Zachęta

 
Uwaga: Trasa autobusu może ulegać zmianie w zależności od sytuacji w ruchu miejskim. 

Informacje telefoniczne dotyczące organizacji wycieczek autobusem po Warszawie oraz zamawianie autobusu dla grup i programów specjalnych dostępne są pod numerem telefonu: +48 500 033 414 lub pocztą elektroniczną: maciej.lewandowski@city-tour.com.pl.

 


Warsaw City-Tour. Najwspanialsze wycieczki autobusowe Warszawa. Zobacz piękne zabytki Warszawy z górnego pokładu piętrowego autobusu.

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...